Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!


Skylife

Rodzaj:
mieszkania
Termin oddania:
2017 r.
Powierzchnie:
32.60-68.76 m2
Ilość pokoi:
1-11
Deweloper:
Nexity

Zapytaj o mieszkanie

Lista mieszkań

Piętro: Parter - 8

Ilość pokoi:

12345678+

Metraż: 32.6 - 68.76m2

Cena: 0 - 0zł

Nr mieszkaniaLiczba pokoiMetrażPiętro
2B13247.01 m22Zapytaj o cenę
SKY3-AT-LM-0B3367.94 m2ParterZapytaj o cenę
SKY3-AT-LM-1B4365.47 m21Zapytaj o cenę
SKY3-AT-LM-1B5243.78 m21Zapytaj o cenę
SKY3-AT-LM-2B8365.47 m22Zapytaj o cenę
SKY3-AT-LM-3B12365.47 m23Zapytaj o cenę
SKY3-AT-LM-4B16365.47 m24Zapytaj o cenę
SKY3-AT-LM-5B20365.47 m25Zapytaj o cenę
SKY3-CO-LM-1A13368.76 m21Zapytaj o cenę
SKY4-SK-LM-0A3243.04 m2ParterZapytaj o cenę
SKY4-SK-LM-1A6249.06 m21Zapytaj o cenę
SKY4-SK-LM-1A8368.14 m21Zapytaj o cenę

Opis inwestycji

SkyLife to inwestycja, która powstaje na warszawskich Odolanach, na działce o powierzchni ponad 2 ha. Będzie to kompleks 8 nowoczesnych budynków, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza 33. Dzięki świetnej lokalizacji osiedla, a także rozwiniętej komunikacji miejskiej, do centrum będzie można dojechać już w 10 min. W ciągu kilku lat powstanie tu druga linia metra, by jeszcze szybciej przemieszczać się po mieście.

W pobliżu znajdują się też wszystkie potrzebne do życia punkty handlowo – usługowe, a także liczne szkoły, gimnazja, licea i przedszkola. Dla osób prowadzących aktywny tryb życia z pewnością umilać czas będą pobliskie parki (min. Park Powstańców Warszawskich, Park Sowińskiego, Park im. Szymańskiego czy Park Wodny Moczydło).

To wszystko sprawia, że osiedle Skylife  stanowi idealne miejsce do mieszkania.

Każdy budynków Skylife (Space, Liberty, Future, Star, Atmosphere, Freedom, Concept i Sky) będzie wyróżniał się unikatową architekturą. Z myślą o dzieciach powstaną tu place zabaw, liczne alejki spacerowe, miejsce do grillowania, fontanna przy głównym wejściu na teren osiedla, oraz akcent francuski w postaci miejsca do gry w bule. Osiedle posiadać będzie gęste krzewy, bujną trawę oraz liczne nasadzenia.

W SkyLife zaprojektowano również wyjątkowe pomieszczenie dla mieszkańców - strefę SkyLife RELAX. To miejsce dla dbających o formę, wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt sportowy.

NA osiedlu SkyLife oferujemy Państwu mieszkania z następujących etapów: – Etap I – budynki Space i Liberty (mieszkania oddane) – Etap II- budynki Future i Freedom (ukończenie 4 kwartał 2017)

– Etap III- budynki Atmosphere i Concept (ukończenie 4 kwartał 2018)

-  Etap IV- budynki Star i Sky (ukończenie 2 kwartał 2019)

 

W ofercie znaleźć można mieszkania od 26 do 92 m2. W projekcie znalazły się m.in. kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe. Do każdego z lokali przynależy balkon, taras lub ogródek. Kuchnie występują w dwóch wersjach: są otwarte na salon lub zamknięte jako oddzielne pomieszczenie. W części mieszkań zaprojektowano garderobę, a także drugą łazienkę.

Dla wszystkich mieszkań zaplanowano inteligentny system Nexity Smart czyli bezprzewodowe dbanie o bezpieczeństwo i najwyższy komfort mieszkania. Zdalne sterowanie oświetleniem, regulacja temperatury w domu, informowanie o wycieku wody czy nieproszonych gościach to tylko niektóre z oferowanych funkcji tego inteligentnego systemu.

Na osiedlu zaprojektowano wiele lokali usługowych, które ułatwią życie mieszkańcom, bowiem mogą w nich powstać apteki sklepy usługowe, kosmetyczne czy małe gastronomie. Lokale posiadają różne metraże, duże witryny a co najważniejsze będą dostępne dla osób z zewnątrz.

 

Grupa Nexity, to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2012 roku.

Mapa: ul. Jana Kazimierza 33, Warszawa

Opis dewelopera

NEXITY TO PIERWSZY DOSTAWCA KOMPLEKSOWYCH USŁUG NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI WE FRANCJI.

Nexity oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań, aby w jak największym stopniu uwzględnić potrzeby klientów i sprostać ich wymaganiom. Działalność Nexity obejmuje transakcje, zarządzanie, projektowanie, rozwój, zagospodarowanie przestrzeni, doradztwo oraz wszystkie usługi powiązane i jest nastawiona na obsługę i wsparcie klientów. Nexity jest punktem odniesienia w swojej dziedzinie i charakteryzuje ją pełne zaangażowanie względem wszystkich swoich klientów, środowiska i całego społeczeństwa. Grupa Nexity jest także obecna we Włoszech, w Belgii, w Szwajcarii i w Polsce.

Podejmując działalność inwestycyjną na rynku polskim, kierowaliśmy się następującymi zasadami:

  • Połączyć to co najlepsze w polskim know-how budownictwa, z doświadczeniem, które firma Nexity zdobyła na wielu rynkach europejskich, w tym na rynku francuskim, na którym istnieje od 1974 roku,
  • Tworzyć innowacyjne produkty o doskonałej jakości i w dobrej cenie, kładąc szczególny nacisk na architekturę zewnętrzną i jakość wewnętrznej przestrzeni życiowej,
  • Pomóc klientowi w zdefiniowaniu projektu zakupu, wyborze finansowania, personalizacji mieszkania i doborze wykończenia,
  • Odnowić dzielnice miast dzięki projektom oszczędnym energetycznie i łączącym jakość życia z aspektami handlowymi i rozwojem ekonomicznym,
  • Zapewnić spokój wewnętrzny klienta dzięki solidnym podstawom finansowym naszej Grupy (ponad 2,7 mld euro przychodu w 2013 roku), notowanej na giełdzie od 2004 r.
  • Nexity weszło na polski rynek nieruchomości mieszkaniowych w kwietniu 2011 roku. Rozpoczęliśmy działalność od realizacji kameralnego projektu mieszkaniowego Bianco Bemowo (49 mieszkań), na terenie dzielnicy Bemowo w Warszawie. Inwestycja ta była pierwszym etapem strategii rozwoju Nexity w Polsce. W czerwcu 2014 ruszyła sprzedaż kolejnej inwestycji Nexity – tym razem już o większej skali – nowe osiedle mieszkaniowe Warszawy, MY Bemowo.

   

Biuro sprzedaży

Nexity
Deweloper
Nexity
Adres biura:
Warszawa, ul. Jana Kazimierza 33
Godziny otwarcia:
Poniedziałek- 11-19 Wtorek-piatek- 10-19 Weekend- 11-17
Telefon
22 292 90 45

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook