Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!


Trio Apartamenty

Rodzaj:
mieszkania
Termin oddania:
inwestycja wybudowana
Powierzchnie:
47.00-47.00 m2
Ilość pokoi:
2-2
Deweloper:
ECO Classic Sp. z o.o.

Zapytaj o mieszkanie

Lista mieszkań

Piętro: 14 - 14

Ilość pokoi:

12345678+

Metraż: 47 - 47m2

Cena: 764 480 - 764 480zł

Nr mieszkaniaLiczba pokoiMetrażPiętro
A-15-01247.00 m214Zapytaj o cenę

Opis inwestycji

Trio Apartamenty to luksusowa, śródmiejska inwestycja od ECO-Classic. Zloaklizowana jest w centrum Warszawy, przy ulicy Stawki 2A. Cechą charakterystyczną inwestycji jest nowoczesna i oryginalna, a jednocześnie uwzględniająca swoją stylistyką uwarunkowania sąsiedztwa i unikalny styl warszawskiego Muranowa, bryła budynku-  trójkątna bryła o zróżnicowanych wysokościach jej części. Przy skrzyżowaniu ulic Stawki i Pokornej zaprojektowana została najwyższa część budynku- 18 kondygnacyjna wieża. Część wysoka na 8 kondygnacji znajduje się od ulicy Stawki i biurowca Intraco, natomiast najniższa- 4 kondygnacyjna- znajduje się od strony ulicy Pokornej.

Lokalizacja TRIO sprawia, że z okien apartamentów rozciągają się panoramiczne widoki na Stare i Nowe Miasto.

 

Dzięki swojej wyrazistej stylistyce TRIO harmonijnie wpisuje się w klimat dzielnicy i jednocześnie stanowi atrakcyjny punkt odniesienia dla osób poruszających się po Warszawie.. Na tle minimalistycznego stylu fasady wspaniale grają szlachetne materiały wykończeniowe głównego holu wejściowego: fornirowane drewnem egzotycznym i biały marmur.

 

Wewnątrz TRIO, nad drugą kondygnacją bryłę budynku spina trójkątny dziedziniec, pełen światła, spokoju i efektownie dobranej roślinności. Jego kaskadowy układ dzieli przestrzeń wewnętrzną na części i pozwala na ich zróżnicowanie wysokościowe. Przestrzeń trójkątnego podwórka została optycznie powiększona przez otwarcia widokowe między budynkami. Na dachach niższych brył urządzono zielone tarasy i ogrody. Pomiędzy ogródkami zlokalizowanymi na dziedzińcu wewnętrznym znajdują się trejaże, a nad tarasami- pergole. Na dachach nasadzona została zieleń ekstensywna.

 

TRIO Apartamenty znajdują się w Śródmieściu przy ul. Stawki 2 A (2,9 km od ścisłego centrum Warszawy).

Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

W budynku znajduje się 190 komfortowych apartamentów. Budynek posiada od 4 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2- kondygnacyjny parking podziemny.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

Oddana do użytku w 1 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

1 budynek wielorodzinny złożony z trzech brył o zróżnicowanej wysokości

Liczba kondygnacji:

Inwestycję tworzą trzy bryły, 4-, 8- i 18-kondygnacyjna. W budynku dodatkowo znajduje się dwukondygnacyjny parking podziemny.

Liczba mieszkań:

190 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

od 2,84 m do 3,14 m

Standard wykończenia:

 

standard deweloperski.

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

Loggie , balkony lub zielone tarasy na dachach niższych brył

Komórki lokatorskie:

Nie  

Miejsca postojowe:

  • Miejsca parkingowe w garażu podziemnym
  • miejsca postojowe naziemne

Udogodnienia:

- centralna recepcja

- eleganckie lobby,

- klimatyzacja

- inteligentne rozwiązania wspomagające sterowanie funkcjami domu

- ochrona całodobowa.

Przyroda:

Na dachach niższych brył budynku znajdują się zielone tarasy, a na wewnętrznym dziedzińcu- pełne zróżnicowanej roślinności, kameralne patio.  

Inwestycja sąsiaduje z licznymi skwerami, placykami oraz jednym z  najpiękniejszych parków- Ogrodem Krasińskich.

 

 

Lokalizacja

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Pałac Prezydencki i główne urzędy miejskie i państwowe. W sąsiedztwie inwestycji wznoszą się biurowce, hotele, prestiżowe budynki apartamentowe oraz znane instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, w tym jedno z najnowocześniejszych centrów konferencyjnych w Europie i Muzeum- Pollin. Muzeum Żydów Polskich. Mieszkańcy inwestycji w ciągu zaledwie około 20 minut są w stanie dotrzeć do galerii rozrywkowo-handlowych (Arkadia lub Złote Tarasy), kin, teatrów, modnych klubów i restauracji oraz muzeów. TRIO jest świetnie skomunikowane  z resztą Warszawy – w sąsiedztwie są dwie stacje metra, przystanki linii komunikacji miejskiej- tramwajowe, autobusowe oraz dworzec Gdański.

Inwestycja sąsiaduje z licznymi skwerami, placykami oraz jednym z  najpiękniejszych europejskich parków- Ogrodem Krasińskich.

 

Komunikacja

Śródmieście to dzielnica najlepiej skomunikowana z resztą Warszawy . W sąsiedztwie TRIO znajdują się dwie stacje metra oraz przystanki tramwajowe , autobusowe, stacja kolejowa- Dworzec Gdański oraz Most Gdański.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji TRIO Apartamenty znajduje się 37 placówek edukacyjnych, w tym wydziały jednej z najbardziej prestiżowych polskich uczelni - Uniwersytetu Warszawskiego oraz  prywatne i publiczne szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.

Opieka medyczna

W sąsiedztwie TRIO Apartamenty znajdują się prywatne centra medyczne, renomowany szpital położniczy,  specjalistyczne kliniki (w  tym stomatologiczne i medycyny estetycznej) oraz liczne indywidualne praktyki lekarskie i apteki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się delikatesy Piotr i Paweł, apteki, salony optyczne i okulistyczne, gabinety medyczne i urody, placówki bankowe, urzędy, restauracje i kawiarnie.

W odległości ok. 1000m znajduje się jedno z  największych centrów rozrywkowo- handlowych w Warszawie- Arkadia.

Sport

W odległości ok. 500 metrów od TRIO znajdują się : Stadion Miejskiego Klubu Sportowego Polonia im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Szkolny Park Sportowy im. Janusza Kusocińskiego, MKS Varsovia , plenerowa siłownia oraz pływalnia „Baseny - Inflancka”.

W sąsiedztwie znajdują się również sieciowe siłownie i kluby sportowe dla kobiet.

 

Mapa: ul. Stawki 2A, Warszawa

Opis dewelopera

Grupa Eco została założona w 1983 roku przez grupę architektów. Pierwotnie działała jako firma projektowa i wykonawcza.   

Mieszkania i apartamenty – nowe wyzwania dla dewelopera

W 1993 roku, wraz z rozwojem rynku i przemianami gospodarczymi, działalność Grupy Eco ewoluowała w kierunku deweloperskim. Firmą, która powstała by realizować ten nurt jest spółka ECO Classic

Pierwszy projekt dewelopera ECO Classic - będący jednocześnie pierwszym, prawdziwym budynkiem apartamentowym w Warszawie - wybudowany został przy ulicy Panieńskiej. Tym samym, na wymagającym warszawskim rynku pierwotnym deweloper Eco-Classic stał się pionierem nowego segmentu mieszkań luksusowych.

Dobrze przyjęta inwestycja stała się impulsem do kontynuacji działań, a konsekwentnie realizowana polityka rozwoju zaowocowała wzrostem dynamiki działania i przyspieszeniem rozwoju firmy. Po sukcesie  Rezydencji Canaletto (1995), pierwszej inwestycji mieszkaniowej Eco jako dewelopera, w Warszawie  w 1999 roku oddaliśmy do użytku apartamenty rezydencji „Pod Orłem”.

Charakterystyczna bryła tego apartamentowca do dziś jest jedną z dominant Mokotowa, a jej mieszkania i apartamenty – synonimem wysokiej jakości.   Inne prestiżowe obiekty mieszkaniowe zrealizowane przez ECO Classic w kolejnych latach to wybudowane na warszawskim Mokotowie kameralne Apartamenty „Merliniego”, zlokalizowana w sąsiedztwie Lasu Kabackiego  i komfortowa „Rezydencja Południowa” czy luksusowe „TRIO Apartamenty”, z których widok rozciąga się na warszawskie Nowe i Stare Miasto.

Jednak działalność Eco-Classic to nie tylko elitarne apartamentowce. W portfolio dewelopera są też duże, eleganckie i zrealizowane z myślą o komforcie rodzin, inwestycje jak wybudowane na Mokotowie zespoły mieszkaniowe „Bobrowiecka 3” i „Czerska18” oraz inspirowane klimatem małych miasteczek osiedle „Hubertus”, sąsiadujące z Torem Wyścigów Konnych na Służewcu.   

W ostatnich latach Eco-Classic rozszerzyła teren swojej aktywności deweloperskiej o Trójmiasto.  W roku 2010 wybudowaliśmy i wprowadziliśmy na trójmiejski rynek pierwotny mieszkania i apartamenty w wybudowanej nad morzem gdyńskiej inwestycji -  „Apartamenty Kępa Redłowska". Obecnie Eco rozpoczyna realizację nowych, zaprojektowanych  z myślą o wygodzie mieszkańców, osiedli mieszkaniowych w Gdańsku.  

 

 

Konsekwentnie: najwyższa jakość mieszkania

Stylowa architektura, wysoki standard lokali i atrakcyjna lokalizacja określają filozofię działania Eco i wyróżniają naszą ofertę nie tylko na pierwotnym rynku nieruchomości, ale też na tle wszystkich oferowanych do sprzedaży mieszkań i apartamentów w Warszawie i w Trójmieście. Potwierdzeniem wysokiej jakości mieszkań i apartamentów oraz wiarygodności dewelopera ECO Classic są przyznane nam nagrody i wyróżnienia oraz  wysokie pozycje w publikowanych przez opiniotwórcze media rankingach.  

 

W 2005 roku zajęliśmy II miejsce w ogólnopolskim rankingu firm deweloperskich przeprowadzonym przez dziennik „Rzeczpospolita”.    Rok później, podczas III edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań, uzyskaliśmy IV miejsce w kategorii rzetelność wśród deweloperów, którzy w latach 2003-2005 oddali do użytku ponad 400 nowych mieszkań.    W roku 2010, w opublikowanym przez Dziennik Gazeta Prawna zestawieniu firm najchętniej obsługiwanych przez banki deweloperów, ECO Classic znalazła się na 5 pozycji, wyprzedzając m.in. LC Corp, BRE Locum, Ronson i Echo Investment. W tymże roku także nasza nowa, luksusowa inwestycja mieszkaniowa – wybudowane w Warszawie apartamenty „TRIO” zdobyły dwa prestiżowe tytuły: Best Residential Development i TOP Builder.

Biuro sprzedaży

ECO Classic Sp. z o.o.
Deweloper
ECO Classic Sp. z o.o.
Adres biura:
OBRZEŻNA 1C
Godziny otwarcia:
godz. pn.-pt 9-18 sobota 10-15
Telefon
tel. 22 380-11-12

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook