Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!


Osiedle Kameralne 8

Rodzaj:
mieszkania
Termin oddania:
inwestycja wybudowana
Powierzchnie:
74.08-96.07 m2
Ilość pokoi:
3-4
Deweloper:
ROBYG S.A.

Zapytaj o mieszkanie

Lista mieszkań

Piętro: 9 - 10

Ilość pokoi:

12345678+

Metraż: 74.08 - 96.07m2

Cena: 0 - 0zł

Nr mieszkaniaLiczba pokoiMetrażPiętro
A.11.4496.07 m210Zapytaj o cenę
A.11.5374.08 m210Zapytaj o cenę
B.10.5495.93 m29Zapytaj o cenę
B.11.5495.99 m210Zapytaj o cenę

Opis inwestycji

Osiedle Kameralne sąsiaduje z kluczowymi dla zachodniej części Warszawy ulicami: Połczyńską, Powstańców Śląskich, Dźwigową. Zapewniają one doskonałe połączenie z centrum miasta, możliwość przemieszczania się pomiędzy dzielnicami oraz szybki wyjazd poza Warszawę.

Jelonki są też miejscem, które obfituje w rozbudowaną miejską infrastrukturę. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Kameralnego przebiegają liczne trasy tramwajowe i autobusowe. Nieopodal planowana jest stacja II linii metra. Bardzo blisko stąd do Parku Górczewska, niedaleko są też parki Moczydło i im. Edwarda Szymańskiego. Nie brakuje też placówek edukacyjnych, obiektów sportowych. Bez żadnego problemu można także zrobić zakupy – Hala Wola i Fort Wola znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, nieco dalej Wola Park i Centrum Bemowo.

Mapa: ul. Powstańców Śląskich 3, Warszawa

Opis dewelopera

Misją grupy ROBYG jest dostarczanie klientom apartamentów oraz mieszkań o wysokiej jakości, dostępnych na przystępnie skalkulowanym poziomie cenowym. Zaprojektowane z niezwykłą starannością i wyobraźnią zawsze znajdują się w najlepszych lokalizacjach. Są zarówno eleganckie, jak i nowoczesne. Do ich budowy wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, a nad przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwają wysokiej klasy specjaliści. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani faktem posiadania własnego mieszkania. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy zarówno do właściwej realizacji naszych projektów, jak i późniejszych kontaktów z użytkownikami.

Jako spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartosciowych w Warszawie, ROBYG stawia na pełną przejrzystość i otwartą komunikację z rynkiem. Zaufanie, zarówno inwestorów, jak i klientów, jest jednym z najcenniejszych kapitałów firmy.

Biuro sprzedaży

ROBYG S.A.
Deweloper
ROBYG S.A.
Adres biura:
ROBYG S.A. 02-972 Warszawa Aleja Rzeczypospolitej 1
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00
Telefon
22 885-41-55

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook