Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Mieszkania Swarzędz

Metraż:
0 - 310.4m2
Ilość pokoi
12345678+
Cena m2
0 - 1 540 000zł
Od 4400/m2
Termin oddania
inwestycja wybudowana
Powierzchnie:
37.00-66.00 m2
Ilość pokoi:
1-3
Adres www:

Oferta mieszkań
Wyślij zapytanie
Od 4000/m2
Termin oddania
inwestycja wybudowana
Powierzchnie:
34.00-46.00 m2
Ilość pokoi:
1-2
Adres www:

Oferta mieszkań
Wyślij zapytanie

Nowe mieszkania Swarzędz

Nowe mieszkania Swarzędz

Spełnienie marzenia o idealnym mieszaniu jest prostsze niż myślisz. Dzięki Mapie Nieruchomości, nowe mieszkania są w zasięgu Twojej ręki. Jedną z bardziej interesujących lokalizacji jest Swarzędz. Położony jest 10 km od Poznania i wchodzi w skład aglomeracji poznańskiej. Jedną z atrakcji okolicy jest Jezioro Swarzędzkie, które jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców zarówno Swarzędza jak i Poznania. Miasto jest świetnie skomunikowane z okolicą, więc dojazd do centrum Poznania zajmuje tylko kilka minut.

Inwestycje deweloperskie Swarzędz

Jeżeli pragniesz zamieszkać w swoim własnym mieszkaniu, które zapewni Ci niezależność i zagwarantuje komfort życia, to koniecznie zapoznaj się z najnowszymi inwestycjami deweloperów. Nasi wymagający klienci mają do wyboru mieszkania o bardzo wysokim standardzie. Nawiązujemy współpracę tylko z najlepszymi deweloperami, żeby nie zawieść naszych klientów.

Mieszkania powstały przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych materiałów budowlanych. Wybierając jedno z nich nie ponosisz zbędnego ryzyka. Możesz być pewnym, że w nowym mieszkaniu poczujesz się jak w domu.

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook