Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Mieszkania Nowa Iwiczna

Metraż:
0 - 310.4m2
Ilość pokoi
12345678+
Cena m2
0 - 1 540 000zł
Zapytaj o cenę
Termin oddania
inwestycja wybudowana
Powierzchnie:
80.54-80.54 m2
Ilość pokoi:
3-3
Adres www:

Oferta mieszkań
Wyślij zapytanie
Numer Pokoi Metraż Piętro
C2380.54 m21Zapytaj o cenę

Nowe mieszkania Nowa Iwiczna

Nowe mieszkania Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna, to zaciszna miejscowość, oddalona o 15 kilometrów od Warszawy. Decydując się na zamieszkanie tutaj, możesz liczyć na ciszę i odpoczynek od hałasu miasta. Zieleń otaczająca tereny mieszkalne sprawia, że mieszkanie w Nowej Iwicznej będzie samą przyjemnością. Mieszkanie poza miastem nie musi wiązać się trudnymi dojazdami. Bliskość węzłów komunikacyjnych oraz stacji kolejowej, zapewniają łatwe i bardzo szybkie dojazdy.

Inwestycje deweloperskie Nowa Iwiczna

Jeżeli interesuje Cię komfortowe i nowoczesne mieszkanie, Nowa Iwiczna będzie Twoim nowym zakątkiem na ziemi. Inwestorzy dołożyli podczas realizacji projektów nieruchomości wszelkich starań, żeby mieszkało się wygodnie. Dobrze zaplanowane przestrzenie, przestronne parkingi i wysokie standardy wykonania sprawiają, że Twoje własne M stanie się miejscem, do którego będziesz wracał z radością.

Mapa nieruchomości powstała z myślą o wymagających klientach. Intuicyjna, prosta w obsłudze wyszukiwarka pomoże Wam znaleźć mieszkanie o interesującej Was liczbie pokoi i odpowiedniej powierzchni.

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook