Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!


Wolne Miasto etap C i D

Rodzaj:
mieszkania
Termin oddania:
1 kw. 2018
Powierzchnie:
32.97-89.14 m2
Ilość pokoi:
1-4
Deweloper:
ECO Classic Sp. z o.o.

Zapytaj o mieszkanie

Lista mieszkań

Piętro: Parter - 2

Ilość pokoi:

12345678+

Metraż: 32.97 - 89.14m2

Cena: 192 696 - 493 836zł

Nr mieszkaniaLiczba pokoiMetrażPiętro
CP1/0239.80 m2ParterZapytaj o cenę
CP1/1239.80 m2ParterZapytaj o cenę
CP1/2239.80 m2ParterZapytaj o cenę
CP1/3239.80 m2ParterZapytaj o cenę
CP10/1354.78 m2ParterZapytaj o cenę
CP10/2354.78 m2ParterZapytaj o cenę
CP10/3354.78 m2ParterZapytaj o cenę
CP11/0244.65 m2ParterZapytaj o cenę
CP11/1244.65 m2ParterZapytaj o cenę
CP11/2244.65 m2ParterZapytaj o cenę
CP11/3244.65 m2ParterZapytaj o cenę
CP12/0354.69 m2ParterZapytaj o cenę

Opis inwestycji

Osiedle Wolne Miasto to największa gdańska inwestycja ECO-Classic.  Powstaje w dzielnicy Ujeścisko, przy ulicy Cedrowej, zaledwie około 10 minut jazdy od centrum miasta. Zaprojektowana została jako kompleks ośmiu 3- i 4-piętrowych budynków, harmonijnie wpisanych w naturalną rzeźbę nadmorskiego terenu i bogatą, dorosłą roślinność. Osiedle położone jest na ponad 11 ha pól i łąk, tworzących pełną uroku dolinę otoczoną łagodnymi wzgórzami, pokrytymi kwiatami, drzewami, a w części starym sadem.

 

Wolne Miasto to osiedle inspirowane ogrodami angielskimi, z własnym sadem, parkiem i oczkami wodnymi. Zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, z czytelnym układem wewnętrznych uliczek i reprezentacyjną aleją główną, w taki sposób, by ocalić i wkomponować w planowaną inwestycję jak największą ilość zastanego krajobrazu. 

Budynki mieszkalne mają kształt zbliżony do litery U i skupione są wokół głównej alei, biegnącej od placu  wejściowego- Placu Fontanny, w głąb osiedla. Dzięki temu w ich wnętrzach powstają ciche, przytulne i pełne zieleni dziedzińce z alejkami parkowymi i placykami zabaw dla dzieci. Na parterach budynków mieszkalnych, wzdłuż głównej promenady osiedla są punkty usługowe i handlowe.

Ścieżki, placyki i place zabaw dla dzieci są oświetlone i urozmaicone elementami małej architektury. Place zabaw to swobodne przestrzenie z zabawkami wykonanymi z ekologicznych materiałów, wykorzystującymi naturalne materiały, takie jak woda, piasek, wiklina, kamyki oraz roślinność i ukształtowanie terenu oraz pozwalającymi na ich kreatywne wykorzystanie w zabawie.

 

Twórcy dołożyli wszelkich starań, by stworzyć przestrzeń z poszanowaniem naturalnych bogactw terenu– pofałdowania, charakterystycznego dla wzgórz morenowych oraz istniejącej w sąsiedztwie osiedlowych jeziorek bogatej fauny i flory. 

Na osiedlu utworzony został park, w którym żyje wiele gatunków ptaków.

 

Dzięki wyeliminowaniu barier architektonicznych na terenie inwestycji i na placach zabaw, osiedle przyjazne jest  rodzicom małych dzieci, osobom starszym oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Ruch samochodowy został poprowadzony na obrzeżach osiedla.

 

 

Szczegóły inwestycji:

 

Realizacja inwestycji:

 W realizacji

I etap: oddane  do użytkowania 3 kw. 2013 roku.

II etap-  oddane do użytkowania I kw. 2016

III etap- w realizacji

IV etap- w przygotowaniu

Liczba budynków:

Osiedle ma tworzyć 8 kwartałów mieszkalnych o kształcie litery U

Liczba kondygnacji:

od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną ( garaż)

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

2,60 m

Standard wykończenia:

 

standard deweloperski. Istnieje możliwość skorzystania z programu wykończenia wnętrz przez dewelopera i zakupu mieszkania przygotowanego „Pod klucz”

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

Do każdego mieszkania przynależy balkon, taras lub w przypadku mieszkań parterowych – ogródek.

Komórki lokatorskie:

Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska

Miejsca postojowe:

 

  • miejsca postojowe w garażu podziemnym
  • miejsca postojowe naziemne.

Udogodnienia:

Osiedle pozbawione jest barier architektonicznych.

Ruch samochodowy poprowadzony na obrzeżach osiedla.

Place zabaw na dziedzińcach wszystkich budynków

Na osiedlu jest ochrona i monitoring.

Punktu usługowe i handlowe w częściach parterowych budynków

Na terenie osiedla działa przedszkole

Przyroda:

Na terenie inwestycji znajdują się park, sad jabłoniowy, liczne trasy spacerowe i ciągi edukacyjne, oczka wodne. Tu też żyje wiele gatunków ptaków, w tym wiele z nich to gatunki chronione.

Na osiedlu stosowane są technologie redukujące oddziaływanie elektrosmogu.

                                                         

Lokalizacja inwestycji Wolne Miasto

Wolne Miasto to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa ECO-Classic, powstająca w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, przy ulicy Cedrowej. Znajduje się ona w sąsiedztwie dwóch dużych arterii ponadlokalnych: Armii Krajowej i Kartuskiej. Dzięki odległości zaledwie ok. 4 km od centrum Gdańska mieszkańcy mają możliwość dotrzeć na Stare Miasto lub Dworzec Główny w ciągu około 10 minut.

 

 Komunikacja

Przez obszar Gdańska Południe przebiega obwodnica Trójmiasta, która jest częścią drogi ekspresowej S6, południowa obwodnica Gdańska, należąca do drogi ekspresowej S7, trasa W-Z oraz drogi wojewódzkie nr 221 i 222.

W roku 2015 w pobliżu otwarto stację Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Gdańsk Jasień.

Lokalizacja gwarantuje też doskonałe połączenie koleją SKM z Gdynią i Sopotem, co pozwala korzystać również z tamtejszej bogatej oferty edukacyjnej.

 W odległości 700 metrów od inwestycji Wolne Miasto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kielecka (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wolne Miasto znajduje się kilkanaście placówek edukacyjnych – szkoły ponadpodstawowe i podstawowe oraz żłobki i przedszkola.

Na terenie inwestycji działa przedszkole Bursztynowy Kompas.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w sąsiedztwie placówki, m.in. .: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyna Rodzinna, Apteka Dbam o zdrowie, czy Apteka Częstochowska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się liczne sklepy oraz  Urząd Pocztowy Filia Gdańsk 20.

Sport

Sposób organizacji terenu inwestycji sprzyja różnym formom aktywności ruchowej mieszkańców na świeżym powietrzu : uprawianiu joggingu, nordic walkig, jeździe na rowerze, jodze, spacerom. Ponadto w najbliższej okolicy znajdują się również kluby sportowe i siłownie: Twoja Forma, Lady Fitness Club AKTYWNE.

 

 

Mapa: ul. Cedrowa 27, Gdańsk

Opis dewelopera

Grupa Eco została założona w 1983 roku przez grupę architektów. Pierwotnie działała jako firma projektowa i wykonawcza.   

Mieszkania i apartamenty – nowe wyzwania dla dewelopera

W 1993 roku, wraz z rozwojem rynku i przemianami gospodarczymi, działalność Grupy Eco ewoluowała w kierunku deweloperskim. Firmą, która powstała by realizować ten nurt jest spółka ECO Classic

Pierwszy projekt dewelopera ECO Classic - będący jednocześnie pierwszym, prawdziwym budynkiem apartamentowym w Warszawie - wybudowany został przy ulicy Panieńskiej. Tym samym, na wymagającym warszawskim rynku pierwotnym deweloper Eco-Classic stał się pionierem nowego segmentu mieszkań luksusowych.

Dobrze przyjęta inwestycja stała się impulsem do kontynuacji działań, a konsekwentnie realizowana polityka rozwoju zaowocowała wzrostem dynamiki działania i przyspieszeniem rozwoju firmy. Po sukcesie  Rezydencji Canaletto (1995), pierwszej inwestycji mieszkaniowej Eco jako dewelopera, w Warszawie  w 1999 roku oddaliśmy do użytku apartamenty rezydencji „Pod Orłem”.

Charakterystyczna bryła tego apartamentowca do dziś jest jedną z dominant Mokotowa, a jej mieszkania i apartamenty – synonimem wysokiej jakości.   Inne prestiżowe obiekty mieszkaniowe zrealizowane przez ECO Classic w kolejnych latach to wybudowane na warszawskim Mokotowie kameralne Apartamenty „Merliniego”, zlokalizowana w sąsiedztwie Lasu Kabackiego  i komfortowa „Rezydencja Południowa” czy luksusowe „TRIO Apartamenty”, z których widok rozciąga się na warszawskie Nowe i Stare Miasto.

Jednak działalność Eco-Classic to nie tylko elitarne apartamentowce. W portfolio dewelopera są też duże, eleganckie i zrealizowane z myślą o komforcie rodzin, inwestycje jak wybudowane na Mokotowie zespoły mieszkaniowe „Bobrowiecka 3” i „Czerska18” oraz inspirowane klimatem małych miasteczek osiedle „Hubertus”, sąsiadujące z Torem Wyścigów Konnych na Służewcu.   

W ostatnich latach Eco-Classic rozszerzyła teren swojej aktywności deweloperskiej o Trójmiasto.  W roku 2010 wybudowaliśmy i wprowadziliśmy na trójmiejski rynek pierwotny mieszkania i apartamenty w wybudowanej nad morzem gdyńskiej inwestycji -  „Apartamenty Kępa Redłowska". Obecnie Eco rozpoczyna realizację nowych, zaprojektowanych  z myślą o wygodzie mieszkańców, osiedli mieszkaniowych w Gdańsku.  

 

 

Konsekwentnie: najwyższa jakość mieszkania

Stylowa architektura, wysoki standard lokali i atrakcyjna lokalizacja określają filozofię działania Eco i wyróżniają naszą ofertę nie tylko na pierwotnym rynku nieruchomości, ale też na tle wszystkich oferowanych do sprzedaży mieszkań i apartamentów w Warszawie i w Trójmieście. Potwierdzeniem wysokiej jakości mieszkań i apartamentów oraz wiarygodności dewelopera ECO Classic są przyznane nam nagrody i wyróżnienia oraz  wysokie pozycje w publikowanych przez opiniotwórcze media rankingach.  

 

W 2005 roku zajęliśmy II miejsce w ogólnopolskim rankingu firm deweloperskich przeprowadzonym przez dziennik „Rzeczpospolita”.    Rok później, podczas III edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań, uzyskaliśmy IV miejsce w kategorii rzetelność wśród deweloperów, którzy w latach 2003-2005 oddali do użytku ponad 400 nowych mieszkań.    W roku 2010, w opublikowanym przez Dziennik Gazeta Prawna zestawieniu firm najchętniej obsługiwanych przez banki deweloperów, ECO Classic znalazła się na 5 pozycji, wyprzedzając m.in. LC Corp, BRE Locum, Ronson i Echo Investment. W tymże roku także nasza nowa, luksusowa inwestycja mieszkaniowa – wybudowane w Warszawie apartamenty „TRIO” zdobyły dwa prestiżowe tytuły: Best Residential Development i TOP Builder.

Biuro sprzedaży

ECO Classic Sp. z o.o.
Deweloper
ECO Classic Sp. z o.o.
Adres biura:
Gdańsk, Osiedle Wolne Miasto ul. Cedrowa 27 (wjazd od ul. Kartuskiej), 80-126 Gdańsk
Godziny otwarcia:
pn-pt 9-18 sob 10-15
Telefon
Amadeusz Gajda T: 609 649 139

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook