Mapa Nieruchomości

Polecani deweloperzy

hossa.jpgimage001_4.jpg
unidevelopment_logo.jpglogo_filicum_.jpg
logo_jpg_jwc.jpgpolnord_logo_new_1.jpgprk7_logo.jpg
probud_1.jpglogo_SLAWBUD.jpgOrco_logo_clean_p293.jpg
LOGO_LAYETANA_300413.jpgatlas_estates_hires_horizontal.jpgLOGO_longbridge_[Converted_copy.jpgLC_Corp_log_new.jpg
barc.jpg
Hines_logo-2_1.jpgrafin_logo_niebieskie.jpgINKOM.jpgfadesa_polnord_polska_tlo.jpg
i2.jpghokejowa_logo.jpgDART_logo_copy-01.jpgarkop_logo.jpg
budotex_logo.jpgtrust_logo_A_p430_[Convert_copy.jpgtombud.jpgrafin_logo_niebieskie.jpgINKOM.jpg
apm_1.jpgnordcoop-2.jpgInvest_komfort.jpghanzaa.jpg
Hausner_logo.jpgLogo_SAPPROPERTY-1.jpgmakdom.jpg
virke.jpgtrust_logo_A_p430_[Converted].jpg
Ai_logo-9.jpgMonday_Development_1.jpgbegier.jpg
logo_Matexi_baseline_ENG_CMYK_(2).jpgLOGO_LAYETANA_300413.jpg

Mapa Nieruchomości

Specjalizujemy się w zakresie usług rynku pierwotnego, nowych mieszkań, nowych domów i apartamentów. Od lat doradzamy Deweloperom, jak zdobyć, jak utrzymać przewagę nad konkurencją. Odpowiednio rozpoznajemy potrzeby naszych klientów. Koncentrujemy się nie tyko na ocenie stanu obecnego, ale również wypracowaniu najlepszych strategii w zakresie przygotowania oferty. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponieważ zatrudniamy tylko profesjonalistów. Uczestniczymy we wszystkich edycjach targów mieszkaniowych w Polsce gdzie możemy reprezentować naszych klientów. 

Jesteś tutaj: Strona główna>Deweloperzy>ATC Developement Sp. z o.o. - informacje>

mapanieruchomosci_694x226_cpu_02.jpg
694x226_27.jpg
694x226_v1_6.jpg
Zrzut_ekranu_2014-12-02_o_16.25.39_1.jpg

Wyszukiwarka

 

Wybierz lokalizację / miasto:

Powierzchnia:

od m2   do m2

ATC Developement Sp. z o.o. - informacje

« Przejdź do listy deweloperów

ATC Developement Sp. z o.o.

ATC Developement Sp. z o.o.

ATC Development Sp. z o.o. to spółka celowa powołana do zrealizowania inwestycji ŚRÓDMIEŚCIE odnowa.

Wiodącym udziałowcem spółki ATC Development jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie Castellum.

Castellum jest firmą o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w Polsce. Prowadzi również działalność konserwatorską w Niemczech i Anglii. Firma specjalizuje się w konserwacji zabytków architektury, budowie obiektów użyteczności publicznej i budownictwie mieszkaniowym. W dokonaniach budowlano-konserwatorskich poszczycić się może realizacjami najcenniejszych zabytków w tym wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO oraz Listę Pomników Historii. W dorobku realizacyjnym spółki znajduje się kilkanaście zespołów pałacowych i zamkowych, m.in. w Wojanowie, Mrozowie, Prószkowie, Śliwnikach, Sobótce Górce, Wleniu, Dobrzycy; kilkanaście obiektów sakralnych, m.in. opactwo pocysterskie w Krzeszowie, gotyckie i barokowe kościoły we Wrocławiu, Świdnicy, Ząbkowicach Śląskich, Dzierżoniowie; synagoga pod Białym Bocianem we Wrocławiu, klasztory w Cieplicach, Strzegomiu i Wrocławiu oraz szereg cennych staromiejskich kamienic na Dolnym Śląsku.

Wśród zrealizowanych obiektów użyteczności publicznej wymienić należy przede wszystkim: Dworzec Główny we Wrocławiu, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach, Muzeum Pana Tadeusza dla Zakładu Narodowego im. Ossolińskich we Wrocławiu, szkoły i obiekty sportowe we Wrocławiu, Dobroszycach i Szalejowie, obiekty dydaktyczne i administracyjne Politechniki i Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Wśród zrealizowanych obiektów mieszkalnych najważniejszymi są:

Osiedle Park Sudecki w Jeleniej Górze
Osiedle Motylkowe w Wysokiej k/Wrocławia
Osiedle Chabrowe we Wrocławiu
Budynek mieszkalny nr 19 przy ul. Zwycięskiej we Wrocławiu
Budynek mieszkalny przy ul. Przybyszewskiego 93/95 we Wrocławiu
Kamienica mieszkalna przy ul. Włodkowica 13 we Wrocławiu
Osiedle mieszkaniowe ŚRÓDMIEŚCIE odnowa przy ul. Prądzyńskiego we Wrocławiu – I etap

Za swoją działalność budowlano – konserwatorska firma została wielokrotnie wyróżniona i nagrodzona m.in. Dolnośląskim Laurem Konserwatorskim 2010 i 2011, tytułem Renowator Roku 2009, Dolnośląska Budowa Roku 2008 i 2009, wyróżnienie Miasta Wrocławia w konkursie Laur Konserwatorski 2010. Spółka aktywnie wspiera inicjatywy i instytucje działające na rzecz ochrony zabytków, m.in. Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków, Fundację Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, Festiwal dell' Arte.

Strona www: www.atcdevelopment.pl

Inwestycje dewelopera:

Polecamy mieszkania

Polecamy mieszkania

Czapelska 26 to najnowsza inwestycja w ofercie grupy SP Invest, budującej nowe mieszkania w Warszawie. Lokalizacja w dzielnicy Praga-Południe daje doskonałe połączenie ze ścisłym centrum Warszawy, a jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii miasta.

więcej...

Videoprezentacja inwestycji

Zrzut_ekranu_2014-11-03_o_12.04.15.jpg

SMART HOUSE! Mieszkania inteligentne

34.jpg

Osiedle Leśne IV

19_dzielnica_black.jpg

Zobacz nową dzielnicę

240x109_12.jpg
gdzie.jpg

MapaNIeruchomosci.pl prezentuje rynek pierwotny, nowe inwestycje, (nowe mieszkania, nowe domy, nowe apartamenty od dewelopera. 

Mieszkania Warszawa w nowych inwestycjach mieszkaniowych podobnie jak domy Warszawa i apartamenty Warszawa aktualizowane   są na bieżąco w systemie rezerwacji.  MapaNieruchomosci.pl to rynek pierwotny nowych domów i mieszkań. Prezentujemy sprzedaż mieszkań deweloperów,  mieszkania Trójmiasto, mieszkania Wrocław, mieszkania Poznań, mieszkania Warszawa. Główny dział polecani deweloperzy, tu znajdą Państwo również oferty deweloperów, polecane mieszkania, gotowe mieszkania, dni otwarte, gotowe inwestycje, nowe osiedla, planowane inwestycje. Jako pierwszy portal nieruchomości prezentowaliśmy nieruchomości, mieszkania na mapie, domy na mapie, apartamenty na mapie. Szybko znajdziesz mieszkanie w naszym serwisie. Prezentując najlepsze oferty nieruchomości, zamieszczamy aktualne oferty mieszkań. MapanNieruchomosci.pl to nowe mieszkanie od dewelopera. MapanNieruchomosci.pl to nowe mieszkania od dewelopera.

h.jpg