Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbywają się w dniach 9 i 10 września Warszawa

25.08.2017

 

Własne mieszkanie... w jakiej dzielnicy, o jakim metrażu, „pod klucz” czy w stanie deweloperskim, a może z rynku wtórnego, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt. Może w celach inwestycyjnych a może na wynajem? Z pewnością znalezienie odpowiedzi na te pytania ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości na wrześniowej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Pierwsza po wakacjach edycja Targów DOM Nowe MIESZKANIE to okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie Warszawy i okolic, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

 

Pierwsze po wakacjach Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbywają się w dniach 9 i 10 września na warszawskim Torwarze. Promocje, premiery, niespotykane oferty i rabaty oraz… bogata oferta mieszkań z rynków: pierwotnego i wtórnego oraz nieruchomości inwestycyjne.

 

Popyt na nieruchomości wciąż jest bardzo duży, ale duża jest też podaż, więc firmy starają się wyróżniać swoje inwestycje w każdy możliwy sposób. Na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zawsze istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach. Targom towarzyszą unikalne oferty Wystawców przygotowywane z myślą o targowych Gościach. Wielu deweloperów czeka z rozpoczęciem sprzedaży mieszkań w nowych inwestycjach do targów. Inwestycje już zrealizowane sprzedawane są na targach z istotnymi rabatami lub dodatkowym wyposażeniem. Niższe ceny, bonusy w postaci garażu w cenie, balkonu lub innego pomieszczenia, wykończenie pod klucz, wyposażenie AGD, aranżacja wnętrza i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujący prześcigają się w opracowywaniu strategii promocyjnych.

 

Swoją ofertę prezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych a także pośredników w obrocie nieruchomościami, w tym najbardziej znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: 19 Dzielnica, APM Development, Atal, Bouygues Immobilier Polska, Danwood, Dom Development, Dantex, ED Invest, LC Corp, Longbridge, Mak Dom i Marvipol, Polnord, Port Praski, Robyg, Unidevelopment, Victoria Dom czy Yareal Polska i YIT.

 

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszy Centrum Rynku Wtórnego. Ponad 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawia na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagają zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Eksperci Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami przedstawiają specjalną ofertę inwestycyjną (mieszkania, grunty, małe i średnie lokale komercyjne). Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości mogą bezpłatnie korzystać z porad i konsultacji
w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych w stoisku WSPON. Ponadto po raz pierwszy na Targach można zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach.

 

Kredyty…

wrzesień, czyli koniec wakacji i początek roku szkolnego to doskonały czas na zakup mieszkania. Tym lepszy, że 22 lipca (ze sporym opóźnieniem) wdrożone zostały zapisy unijnej dyrektywy MCD, która wprowadza lepszą ochronę konsumentów zaciągających kredyt na mieszkanie i gwarantuje m.in.: prawo do rezygnacji z podpisanej umowy (14 dni od jej zawarcia), daje możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat (prowizja za wcześniejszą spłatę tylko przez 3 lata) a co najważniejsze w przypadku braku spłaty kredytu, to klient, a nie bank sprzedaje nieruchomość.

Warto więc odwiedzić targi, wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Na kredytobiorców czekają m.in.: doradca hipoteczny Jacek Kur, Murator Finanse, KK Financial Partners, doradza.pl czy Dom Kredytowy Notus.

 

 

 

 

WSTĘP NA TARGI

9-10 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00

Torwar, ul. Łazienkowska 6a

 

Wszyscy odwiedzający targi otrzymują czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook