Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Przyjdź na wieczór okazji 20.09 i skorzystaj z specjalnej oferty!

19.09.2017

Osiedle Harmony Park tworzy kompleks kameralnych, położonych w komfortowej odległości od siebie budynków, skupionych wokół wewnętrznego jeziorka. Ich elegancka architektura, inspirowana wielkomiejskim stylem, harmonijnie komponuje się z otaczającą je bujną zielenią. Naturalistyczna zieleń nie tylko sprzyja odpoczynkowi i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale również nieustannie podnosi komfort życia mieszkańców. Wszechobecne zielone przestrzenie, w tym zielone dachy, dzięki przemyślanemu doborowi roślinności korzystnie wpływają na jakość powietrza, wilgotność czy czystość deszczówki zasilającej jeziorko.

WARSZAWSKI STYL W ZIELONYM OTOCZENIU

 

Harmony Park to końcowy etap Central Park Ursynów, wyjątkowego osiedla położonego u styku Ursynowa i Służewca, przy ulicy Kłobuckiej. Central Park Ursynów został zaprojektowany z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących dogodnego miejsca do życia o wyróżniającym standardzie. Atutami osiedla, obok wysokiej jakości architektury i wykonania budynków, jest przemyślany i funkcjonalny charakter tkanki miejskiej, jaką tworzy Central Park Ursynów.

Zastosowanie podziemnego ruchu kołowego pojazdów umożliwiło stworzenie na terenie osiedla starannie przemyślanego kompleksu otoczonych zielenią terenów rekreacyjnych: ścieżek do biegania, miejsc do fitness i jogi, placów zabaw, boiska sportowego czy strefy do grillowania, zachęcających do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wytchnienie od codziennego zgiełku zapewniają również zlokalizowane na terenie osiedla jeziorka, otoczone zielenią, z urokliwymi plażami i pomostami.

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook