Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Kup mieszkanie i odbierz BMW!

17.07.2017

Kup mieszkanie i odbierz BMW! 

 

W połowie lipca zaczyna się kampania promocyjna Okam Group, uznanego dewelopera. Promocja dotyczy zakupu mieszkań w warszawskich projektach VISTA i MOKKA. Każdy klient, który zakupi mieszkanie w ramach kampanii otrzyma rower marki BMW. 

Kampania „KUP MIESZKANIE I ODBIERZ BMW” jest pierwszą wspólną akcją obu partnerów. Okam Group nie bez powodu wybrał markę BMW jako partnera. Zarówno produkt BMW, czyli rower BMW CRUISE BIKE oraz mieszkania w mokotowskiej Viście i Mokce są skierowane 
do osób aktywnych. 

- Dla marki BMW aktywny styl życia jest ważny, dlatego też od lat BMW jest partnerem głównym Półmaratonu Praskiego – mówi Łukasz Goździor, Koordynator ds. Marketingu 
z Inchcape Motor Polska. - BMW Cruise Bike łączy w sobie ciekawy i nowoczesny design ramy trzeciej generacji z funkcjonalną geometrią rowerową. Rzucającą się w oczy cechą tego modelu jest tzw. „byczy kark” w górnej części ramy przy główce. Linia tego elementu została zapożyczona ze stylistyki motocykli BMW i przypomina zbiornik paliwa. Kolejną nowością są niewidoczne spawy – wygładzone i zeszlifowane. Linki poprowadzono we wnętrzu ramy.  – Łukasz Goździor podkreśla zalety roweru. 

- VISTA i MOKKA to mieszkania w okolicy, w której jest wiele terenów zielonych, a sieć ścieżek rowerowych jest naprawdę bogata i liczna. Warto skorzystać z takich możliwości aktywnego odpoczynku czy szybkiego transportu do pracy czy szkoły w sezonie wiosenno-letnim. – mówi Marcin Michalec, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Okam Group. – My o aktywnych mieszkańcach myśleliśmy od samego początku. W naszych inwestycjach przewidzieliśmy rowerownie, w której bezpiecznie można przechowywać sprzęt oraz dodatkowo przygotowaliśmy prywatne wypożyczalnie rowerów dla naszych klientów. I to właśnie rowery BMW staną w naszej rowerowej „stajni” – dodaje Michalec. 

Akcja trwa od 18 lipca do 17 września 2017 roku. Wszyscy chętni mogą wypróbować rowery podczas dni otwartych, które odbędą się na terenie inwestycji Vista i Mokka w dniach 4-5 sierpnia, oraz we wrześniu.

Kampania supportowana będzie outdoorową i internetową akcją promocyjną.

 Apartamenty Vista Mokotów wyróżnia znakomita lokalizacja. Zaciszna część ul. Woronicza (w okolicy ul. Etiudy Rewolucyjnej) położona jest w sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w pobliżu rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Taka lokalizacja stwarza komfortowe warunki mieszkania. Odpoczynek i relaks gwarantują niedaleko położone Pola Mokotowskie lub bardziej kameralne, zielone patio dostępne tylko dla mieszkańców. Zakończenie inwestycji jest planowane na grudzień 2017.

MOKKA to mieszkania, które powstają w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji, Mokotowie Biznesowym przy ul. Konstruktorskiej 7. 306 mieszkań w dwóch 9-kondygnacyjnych budynkach zostanie oddane do użytku już we wrześniu 2017 roku. 

MOKKA to świetna lokalizacja, „elastyczne” i kompaktowe mieszkania i udogodnienia dla mieszkańców, takie jak wypożyczalnia rowerów czy fitness club - to atuty tego miejsca.

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook