Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Blog

19
Wrz

Przyjdź na wieczór okazji 20.09 i skorzystaj z specjalnej oferty!

Harmony Park to zaciszne, przepełnione zielenią miejsce do zamieszkania, położone w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. Dopracowane do ostatniego detalu osiedle, wyróżniające się wysoką jakością i ponadczasową solidnością wykonania, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Mieszkańców. Harmony Park powstało z myślą o tych, dla których szczególnie ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym a komfortowym odpoczynkiem.

więcej...
13
Wrz

Cordia: trzy inwestycje w realizacji. Od pozwolenia na budowę do pozwolenia na użytkowanie.

Cordia, wiodący węgierski deweloper należący do Grupy Futureal, poza projektami w Budapeszcie i Bukareszcie realizuje bez przeszkód trzy duże inwestycje mieszkaniowe w Polsce: w Warszawie i Krakowie. Obejmują one łącznie blisko 500 mieszkań. Warszawskie Zielone Bemowo otrzymało już prawomocne pozwolenie na budowę. Natomiast krakowskie Cystersów Garden ma prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a Supernova w tym samym mieście - generalnego wykonawcę.

więcej...
25
Sie

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbywają się w dniach 9 i 10 września Warszawa

Własne mieszkanie... w jakiej dzielnicy, o jakim metrażu, „pod klucz” czy w stanie deweloperskim, a może z rynku wtórnego, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt. Może w celach inwestycyjnych a może na wynajem? Z pewnością znalezienie odpowiedzi na te pytania ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości na wrześniowej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Pierwsza po wakacjach edycja Targów DOM Nowe MIESZKANIE to okazja
do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie Warszawy i okolic, a także sposobność
do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

więcej...
25
Sie

Mieszkanie dla singla – co brać pod uwagę dokonując wyboru?

Dla wielu osób, jednym z ważniejszych wyborów życiowych jest wybór mieszkania. Jego kupno to duży wydatek i często decyzja na całe życie. Niewątpliwie, o tym czym kierować się przy wyborze decyduje między innymi ...(czytaj dalej)

więcej...
24
Sie

Zapraszamy na gdyńską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 2-3 września w hali GDYNIA ARENA.

Własne mieszkanie... o jakim metrażu, „pod klucz” czy w stanie deweloperskim, a może z rynku wtórnego, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt. Może w celach inwestycyjnych a może na wynajem? Z całą pewnością znalezienie odpowiedzi na te pytania ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości na kolejnej już wrześniowej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

więcej...
24
Sie

Zapraszamy na szóstą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 2-3 września na STADIONIE WROCŁAW

 

Przed nami jeszcze wakacie i czas urlopów, a my już planujemy kolejną edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Najbliższe Targi odbędą się w pierwszy weekend po wakacjach, czyli 2 i 3 września. Zapraszamy na STADION WROCŁAW. Wstęp bezpłatny.

więcej...
1
...

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook