Zaloguj

Dowiedz się więcej na temat rynku nieruchomości

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Blog

18
Sie

Mieszkanie na parterze - wady i zalety

Jesteś właśnie na etapie zakupu własnego lokalu i zastanawiasz się, czy warto wybrać mieszkanie na parterze? Wszyscy znajomi odradzają Ci taką decyzję, wskazując na jej liczne wady? W poniższym artykule prezentujemy najważniejsze wady oraz zalety mieszkania na najniższej kondygnacji. Podejmij na ich podstawie świadomy wybór! 

więcej...
08
Sie

Wieczór Premier w Harmony Park, środa 9.08 godz. 9-21

Przyjdź i poznaj mieszkania z nowego etapu. Harmony Park.

To nowoczesne osiedle z szeroką gamą funkcjonalnych i przestronnych mieszkań, zlokalizowane w zacisznej części Służewca, zaledwie 10 minut drogi samochodem od Galerii Mokotów. Harmony Park wyróżnia się naturalnym, zielonym otoczeniem skupionym wokół własnego jeziorka oraz staranie zaplanowanymi miejscami rekreacji: ścieżkami do biegania, miejscem do fitness i jogi, boiskiem sportowym czy strefą do grillowania.


więcej...
27
Lip

Jak kupić mieszkanie – poradnik

Kiedy w życiu przychodzi ten szczęśliwy, ale i stresujący moment nabycia pierwszego mieszkania, warto zadać sobie kilka kluczowych pytań. Decyzja o zainwestowaniu sporej gotówki jest zbyt istotna, żeby podejmować ją pochopnie. Sprawdź, co musisz zanalizować w pierwszej kolejności.

więcej...
17
Lip

Kup mieszkanie i odbierz BMW!

W połowie lipca zaczyna się kampania promocyjna Okam Group, uznanego dewelopera. Promocja dotyczy zakupu mieszkań w warszawskich projektach VISTA i MOKKA. Każdy klient, który zakupi mieszkanie w ramach kampanii otrzyma rower marki BMW. 


więcej...
23
Cze

Dzień Otwarty Sobota 24 czerwca godz. 10-16 ul. Płochocińska/ róg Krzyżówki

Kup mieszkanie i odbierz system inteligentnego zarządzania domem w prezencie!

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na zakup mieszkania w nowym etapie inwestycji. 

więcej...
06
Cze

W sobotę rusza Piknik Mieszkaniowy „Dni Warszawy - moje miasto, mój dom”!

Już w najbliższą sobotę, tj. 10 czerwca, rozpocznie się Piknik Mieszkaniowy „Dni Warszawy - moje miasto, mój dom”. Poszukujący mieszkania w Warszawie znajdą tam propozycje ponad 110 inwestycji mieszkaniowych, o których opowiedzą przedstawiciele ponad 30 firm deweloperskich. Poza tym będzie można nieodpłatnie skonsultować pomysły na urządzenie mieszkania z architektami wnętrz i ekspertami oraz wziąć udział w debacie Mieszkania2030. Piknik Mieszkaniowy odbędzie się w weekend, 10 i 11 czerwca, na Polu Mokotowskim w Warszawie.

więcej...
1
...

Zadaj nam pytanie


Załóż bezpłatne konto i dodawaj oferty mieszkań

Zaprezentuj swoją nieruchomość tysiącom internautów!

LinkedIn Tweeter Facebook